Hoofdkantoor en correspondentie:

A.J van der Meij Bloemenexport bv
Vinkenweg 18
2231 ns
Rijnsburg-Holland
Tel nr +31 (0)714084213
Fax nr +31 (0)714084760
Coby@meijflower.com
Liesbeth@meijflower.com
Afbeeldingsresultaat voor snelweg logo Route plannen                                                    
  




        Afbeeldingsresultaat voor flora holland logo

A.J van der Meij bloemenexport bv
Middelbroekweg 29
2670 AE Naaldwijk
Straat 106 Box 106.01 (1e verdieping)
Fax nr: +31 (0)174624093

Tel nr : Pieter van der Meij
+31 (0)174632093 
+31 (0)651328849
Pieter@meijflower.com
  
  

 
Tel nr : Albert van der Meij
+31 (0)174632092
+31 (0)630465799
Albert@meijflower.com

  
 
Tel nr : Evert van der Meij
+31 (0)174632090
+31 (0)625142340
evert@meijflower.com
  
  


  
 Tel nr : Henk van Delft
+31 (0)174632091
+31 (0) 622999770
Henk@meijflower.com

  

  
Tel nr : Wesley van der Meij (Ingangs controle)
 +31(0)653983510